INOVACE MODELŮ ŘADY OKCE A OKC

Zveřejnildroserasuper

INOVACE MODELŮ ŘADY OKCE A OKC

2016-03-16_13-05-38Společnost DZD (Družstevní závody Dražice), česká jednička ve výrobě ohřívačů vody nyní přichází na trh s inovovanou verzí svých nejprodávanějších modelů OKCE a OKC. Po loňském představení unikátního chytrého ohřívače řady OKHE SMART EVO3 se tak jedná o další významnou novinku v sortimentu společnosti. Cílem inovace nebylo pouze přiblížit podobu nejvýznamnějších modelů portfolia z hlediska designu ovládací části ohřívačů, ale zároveň představit celou řadu vylepšení.

Tou nejvýraznější je bezesporu změna designu, ten je nyní moderní a nadčasový (viz. obr. 1). Implementován byl ovladač termostatu známý již z loňského modelu OKHE s dominantním kruhovým kolečkem pro nastavení teploty, nová plastová víka jsou nyní vyráběna z ekologičtějších a lehčích materiálů. Navíc jsou obě víka upravena tak, aby maximálně usnadnila manipulaci s ohřívačem a jeho instalaci (viz. obr. 2). Spodní víko bylo rovněž doplněno o elegantní nerezový držák na ručník, ten je možno objednat jako příslušenství z našeho aktualizovaného katalogu a dodatečně instalovat. Nová podoba krytu elektroinstalace zcela zásadně usnadňuje přístup do prostoru elektro-zapojení v případě servisních zásahů. V neposlední řadě jsou ohřívače OKCE a OKC vybaveny zcela novým termoindikátorem a závěsné varianty univerzálním závěsem UNI, který umožňuje nahradit Váš starý ohřívač bez nutnosti komplikovaného převrtávání děr ve zdi.

2016-03-16_13-05-38

Ne všechno je však u kruhových ohřívačů OKCE a OKC verze 2016 zcela nové, léty ověřená kvalita totiž zůstává. Právě ta je u našich výrobků pověstná a věřte, zavazující!

Novy design kulatych ohřivačů vody o Ø 524mm od Dubna 2016

2016-03-16_13-10-19

2016-03-16_13-12-52

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!